توضیحات

یکی از مهم‌ترین روش‌های کمک به نهضت مردمی تدبر، عضویت است. شما می‌توانید با پرداخت ماهانه حداقل 10000 تومان به جمع اعضای نهضت بپیوندید. اعضای نهضت تدبرآموزی قرآن دوستانی هستند که گسترش تدبرآموزی در میان تمام افراد جامعه و جهان را وظیفه خود می دانند و به خوبی درک می‌کنند که ارتباط با قرآن شاهراه رسیدن به تمدن اسلامی و زمینه ساز تحقق آرمان بلند ظهور حجت خدا حضرت مهدی (عجل الله) است و برگزاری کلاس ­های آموزشی منظم و پیوسته را نیازمند تداوم حمایت خود می دانند.

 اعضا با تعهد، احساس مسئولیت و نظم خود در پرداخت مستمر مبالغ عضویت، نهضت را قادر می‌سازند تا بتواند برای گسترش هرچه بیشتر تدبرآموزی برنامه ریزی نماید.

 البته لازم به ذکر است که این یک تعهد اخلاقی است و هیچ اجباری از سوی نهضت وجود نخواهد داشت.

 برای هر یک از یاوران تدبرآموزی در قسمت «ورود اعضا» پرونده ای تشکیل داده ­می شود تا بتوانند سوابق حمایتی خود را مشاهده کرده و نسبت به تغییر تعهد ماهیانه خویش اقدام کنند.

چند راه آسان برای ترویج نهضت مردمی تدبرآموزی:

 1. دوستان و آشنایان خود را برای پیوستن به جمع پر مهر اعضای نهضت تدبرآموزی تشویق کنید و از این طریق احساس مسئولیت در قبال قرآن را به تمامی اقشار جامعه تسری دهید.

 2. روش‌های کمک را به دوستان، آشنایان و همکاران خود معرفی کنید. (روش­ های کمک: نقدی، وقف، وجوهات، قرض ­الحسنه، نذر، هدایای غیرنقدی)

 3. آشنایان و دوستان خود را با تدبر و فعالیت‌های نهضت تدبر در جهت حمایت همه جانبه از قرآن آشنا نمایید.

 4. دوستان خود را به عضویت نهضت تدبرآموزی درآورده و حق عضویت آنها را برای هر مدتی که می‌خواهید پرداخت نمایید و به این وسیله عضویت در نهضت را به دوستان خود هدیه کنید.

درخواست عضویت


توجه کنید که شماره همراه و کدملی/کد فراگیر شما، به ترتیب نام کاربری و رمزعبورتان خواهدبود.